• Úspech grafikov zo SOŠ dopravy a služieb  Nové Zámky na AMFO 2023
        • Úspech grafikov zo SOŠ dopravy a služieb Nové Zámky na AMFO 2023

• 27.03.2023 09:21
        • Stredná odborná škola dopravy a služieb Nové Zámky sa opäť zúčastnila súťaže amatérskych fotografov AMFO 2023, ktorú každoročne organizuje Regionálne osvetové stredisko Nové Zámky.
        • Tento rok sa do regionálneho kola zapojili naši žiaci vo vekovej skupine autorov do 25 rokov v kategóriách samostatná fotografia a cykly a seriály.  Svoj talent nám predviedli žiaci  tretieho ročníka  odboru grafik digitálnych médií. Žiak Martin Nagy si s fotografiami pod názvom Hra farieb a RGB   zabezpečil postup do krajského kola AMFO 2023 a rovnako tak  čestné uznanie s postupom do krajského kola si v kategórii cykly a seriály odniesla  žiačka  Ivana Gálová s fotografiami Prvý sen, Druhý sen a Prebudenie.

Našim úspešným grafikom a ich majstrovi OV Lukášovi Korytiakovi blahoželáme!

Výstava s prácami žiakov SOŠ dopravy a služieb v Nových Zámkoch bude realizovaná v priestoroch Regionálneho osvetového strediska v Nových Zámkoch od 16.3.2023 do 12.04.2023.

Ing. Slávka Kollárová

zástupkyňa riaditeľky pre PV