• Víťazom Junior Internet 2023 sa stal polygraf–grafik zo SOŠ dopravy a služieb Nové Zámky

• 04.05.2023 08:49
        • Tento rok sme sa opäť zapojili do súťaže JUNIOR INTERNET 2023, ktorú organizuje AMAVET - Asociácia pre mládež, vedu a techniku.
        • Žiaci druhého ročníka odboru grafik digitálnych médií a polygraf-grafik predstavili svoje portfóliá prác v kategórii Junior Design. Vladyslavovi Titarenkovi z odboru polygraf-grafik sa podarilo dostať až do finále, ktoré sa konalo 28. a 29.apríla  na Fakulte informatiky a informačných technológií STU v Bratislave. Odborníci z prostredia IT a bezpečnosti, ktorí aktívne pôsobia v digitálnej sfére, marketingu a tvorbe obsahu, hodnotili práce súťažiacich podľa rôznych kritérií, ako napríklad originalita, technická úroveň, obsahová hodnota a komunikatívnosť.

Vladyslav sa vďaka svojmu talentu umiestnil na 1.mieste. Jeho úspech je tiež úspechom  školy, vďakou jeho pedagógom a motiváciou pre spolužiakov, ktorí majú potenciál prekonať sa a dosiahnuť vynikajúce výsledky.

Gratulujeme k úspechu!