• Mikuláš zavítal na našu školu

• 21.12.2023 12:31
        • Tradične aj tento rok 6. decembra našu školu navštívil Mikuláš so svojimi pomocníkmi – anjelmi a čertami.
        • Počas celého dopoludnia Mikuláš prešiel všetky triedy teoretického vyučovania. No tým neskončil. Jeho cesta pokračovala do dielní praktického vyučovania – kozmetický salón, kadernícky salón, autodielňa, dielňa grafikov a polygrafov a reštaurácia Koliba - dolina.

Keďže reštaurácia Koliba je otvorená prevádzka, Mikuláš svojou návštevou obdaroval aj prítomných hostí reštaurácie.

Tak ako v triedach, tak aj v dielňach praktického vyučovania obdaroval žiakov a žiačky sladkými odmenami.

Mgr. Adam Meško