• Expert Geniality show 2023

• 22.03.2024 09:23
        • Súťaž Expert je celoslovenská vedomostná súťaž, v ktorej žiaci môžu predviesť svoje vedomosti, schopnosť čítať s porozumením, logické myslenie a správny úsudok. Súťaž má päť súťažných tém, z ktorých si žiaci môžu vybrať dve a preveriť si znalosti zo zvolených oblastí.

• Do tejto súťaže sa opäť zapojili aj žiaci našej školy. Do kategórie EXPERT12 sa zapojilo 18 žiakov z 1. a 2.ročníka a do kategórie EXPERT34 sa zapojili 9 žiakov z 3. a 4. ročníka. Patrí im naše uznanie.

TOP expertami sa stali:
          Matúš Ohrádka z II.A triedy v témach „Svetobežník“ a „Góly, body, sekundy“
          Tomáš Pajtinka z II.A triedy v témach „Mozgolami“ a „Svetobežník“
          Richard Együd z II.A triedy v témach „Góly, body, sekundy“ a „Svetobežník“
          Marek Horváth z II.A triedy v téme „Mozgolami“
          Sabina Maglodyová z III.B triedy v témach „Od Dunaja k Tatrám“ a "Tajomstvá prírody"
          Adam Fujas z III.B triedy v témach "Tajomstvá prírody" a „Góly, body, sekundy“
          Michaela Králová z III.A triedy v téme „Od Dunaja k Tatrám“
          Sebastián Zsigmond Fekete z III.A triedy v téme „Svetobežník“

Expertom sa stala:
          Lenka Tarová z II.A triedy v téme „Od Dunaja k Tatrám“

Expertke a TOP expertom blahoželáme!

Ing. Markéta Fábián Salgóová, predseda PK