• Aktuálne Info koronavirus

• Dôležitý oznam Opatrenia ministerstva školstva

• 21.04.2020 12:11
          • Školy ostanú zatvorené až do odvolania, uviedol dnes na tlačovej konferencii po rokovaní vlády SR minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav Gröhling. Rozhodol o tom Úrad verejného zdravotníctva SR reagujúc na opatrenia týkajúce sa zabránenia šíreniu nového koronavírusu.
          • Informácia z telekonferencie 26.3.2020 na podnet pána Ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR.

• 30.03.2020 13:48
          • Hlavná téma rokovania: zjednotenie postoja k problematike výšky mzdových prostriedkov pracovníkov škôl a školských zariadení počas výnimočnej situácie súvisiacej s obtreniami prijatými proti šíreniu Koronavírusu.

MŠVVaŠ SR – Minister upriamil pozornosť na šírenie protichodných informácií o pripravovaných opatreniach týkajúcich sa príjmu zamestnancov škôl a školských zariadení. Minister požiadal účastníkov o vyjadrenie k danej situácií.

• ROZHODNUTIE

• 30.03.2020 13:46
          • Minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky podľa § 150 ods. 8 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „školský zákon“)
          • Odporúčanie pre orgány verejnej moci

• 30.03.2020 13:43
          • Vážení občania, živnostníci,
            v zmysle zákona č. 305/2013 Z.z. o elektronickej podobe výkonu verejnej moci a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o e-Governmente) Vám oznamujeme, že rozhodnutia vydané ..........inštitúciou...........,v ktorých rozhodujeme podľa osobitných predpisov, vo veciach práv, právom chránených záujmov a povinností fyzických osôb alebo právnických osôb (napr. konanie podľa zákona č. 71/1967 Zb. o správnom konaní, zákon č. 162/1995 Z.z. o katastri nehnuteľností a o zápise vlastníckych a iných práv k nehnuteľnostiam, zákon č. 372/1990 Zb. o priestupkoch, zákon č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní) Vám budú zasielané do elektronickej schránky spôsobom doručenia do vlastných rúk.