• ŽUPNÁ KALOKAGATIA – MLADÝ ZÁCHRANÁR 2019

• 14.06.2019 21:42
        • Dňa 11.06.2019 sa konalo obvodné kolo súťaže ŽUPNÁ KALOKAGATIA - MLADÝ ZÁCHRANÁR  2019 o POHÁR PREDSEDU NSK, ktoré sa nieslo v  znamení olympionizmu.
        • Obvodné kolo sa konalo na Strednej odbornej škole stavebnej – Építészeti Szakközépiskola Nitrianska cesta 61, Nové Zámky. Súťaže sa zúčastnili aj žiaci našej školy. Na štart nastúpilo ako zmiešané päťčlenné družstvo v zložení: Lukáš Hegedűs (II.A), Dominika Józsová (II.A), Dorota Bognerová (I.B), Dominik Polc (I.C) a Kristián Tóth (I.C) trieda.  Súťaž bola orientačným pretekom na 2,8 km a súťažiaci boli hodnotení z teoretických vedomostí i praktických zručností v oblastiach: cestná doprava, BOZP, civilná ochrana, protipožiarna ochrana, protidrogová prevencia, ekonomika, šport, história, geografia, štát a právo, hod granátom na cieľ, streľba zo vzduchovky, topografia, rúčkovanie na lane, CO a poskytovanie prvej pomoci. Do súťaže sa prihlásilo 14 škôl a družstvo našej školy sa umiestnilo na krásnom 1.MIESTE a postúpilo na Regionálne kolo, ktoré sa bude konať v septembri v šk. roku 2019/2020 na Duchonke.

BLAHOŽELÁME

Pozrite si náš fotoalbum