• Young Car Mechanik 2020

• 21.05.2021 15:56
        • Stredná odborná škola dopravy a služieb , Jesenského 1, Nové Zámky  sa v období pred pandémiou zapojila do medzinárodnej súťaže Young Car Mechanik 2020, kde v národnom kole v januári 2020 dostali vybraní aktívni žiaci autoopravárenských odborov možnosť  online formou obhájiť svoje vedomosti. A obhájili ich úspešne. Opäť dokázali pod vedením svojich pedagógov vysokú odbornosť a zvýšili tak atraktívnosť povolania autotronik a autoopravár.

• Súťaž je na SR organizanovaná pod záštitou spoločnosti INTER CARS Slovenská republika s.r.o., ktorá je moderne a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť a patrí medzi najväčších dodávateľov automobilových náhradných dielov v strednej a východnej Európe.

Dňa 19.5.2021 zástupcovia tejto spoločnosti a koordinátor súťaže Young Car Mechanik 2020 Ing. Marián Kompánek odovzdali našej autoopravárenskej dielni praktického vyučovania na Dvorskej ceste v Nových Zámkoch  ocenenie za úspešnú reprezentáciu školy. Vedenie školy a majstri OV tak prevzali z ich rúk nový vozík na náradie SONIC s vybavením  140 ks náradia na bežné servisné opravy motorových vozidiel .

Nech je každý úspech ďalšou motiváciou pre našich žiakov aj ich pedagógov.