• Úspech SOŠ dopravy a služieb v Nových Zámkoch na Great Gatsby párty.

• 18.06.2021 15:28
        • Dňa 19.5.2021 sa naše žiačky III.A odboru kozmetik zúčastnili medzinárodnej online súťaže v líčení na tému Great Gatsby párty 1920´s.  Išlo o tímovú prácu našich kozmetičiek a kaderníčok pod odborným dohľadom majsterky OV odboru kozmetik Bc. Heleny Vargovej v spolupráci majsteriek OV odboru kaderník
        • Každý z dielní Kozmetika a Kaderníctvo mal dôležitú úlohu. Žiačky líčili, boli modelkami alebo morálnou podporou a ich  snaha nezostala neocenená.

Z 15 vybraných súťažiacich sa všetky žiačky SOŠ dopravy a služieb v Nových Zámkoch  umiestnili na víťazných šiestich priečkach :

Františka Vajzerová obsadila 3. miesto, Tamara Volfová 4. miesto a Natália Olejčeková 6. miesto.

Víťazkám a majsterkám OV blahoželáme a ďakujeme za doslovne krásnu  reprezentáciu SOŠ dopravy a služieb v Nových Zámkoch.