• VYHODNOCOVACIA PORADA za školský rok 2020/2021

• 15.07.2021 15:58
        • Dňa 30.06.2021 sa uskutočnila vyhodnocovacie porada zamestnancov SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1, Nové Zámky.

Predsedovia jednotlivých predmetových komisií zhodnotili výchovno-vzdelávacie výsledky v svojich komisiách, dištančné vzdelávanie, vyhodnotili prácu členov predmetovej komisie. Podali návrhy do budúceho školského roka,  poďakovali za spoluprácu všetkým kolegom.

• Riaditeľka školy Ing. Jana Marenčáková komplexne vyhodnotila dosiahnuté výchovno-vzdelávacie výsledky žiakov školy, priebeh dištančného vzdelávania,  pedagogickú i nepedagogickú prácu zamestnancov školy.  Vyzdvihla uskutočnené aktivity na pedagogickom i nepedagogickom úseku. Informovala zamestnancov školy o celoročných školských, mimoškolských aktivitách a rekonštrukčných prácach v priestoroch školy.

Poďakovala všetkým zamestnancom školy za odvedenú prácu, za ich zodpovedný prístup a vzájomnú spoluprácu v tomto školskom roku. Záverom všetkým zamestnancom školy popriala zaslúženú, príjemnú dovolenku.