• Stredoškolská e-športová liga

• 16.02.2022 18:09
        • Dňa 25. 10. 2021 odštartovala 3. sezóna Stredoškolskej e-športovej ligy, ktorej sa zúčastnili aj študenti našej školy. Cieľom herného turnaja je podporiť u študentov rozvoj komunikatívnych a kognitívnych schopností. Dňa 25. 10. 2021 odštartovala 3. sezóna Stredoškolskej e-športovej ligy, ktorej sa zúčastnili aj študenti našej školy. Cieľom herného turnaja je podporiť u študentov rozvoj komunikatívnych a kognitívnych schopností.
        • Učí základom soft-skillových zručností ako manažment a práca v tíme, ktoré sú nevyhnutné pre úspech na dnešnom trhu práce. Skupine študentov zo 4. ročníka (Jakub Bertók, Filip Duffek, Filip Kaszás, Kevin Nagy, Branislav Tužinčin, Erik Javor) sa podarilo v turnaji dostať až do semifinále, kde však bohužiaľ neuspeli. Od 28. 02. 2022 sa začína 4. sezóna herného turnaja SČSEL, v ktorej veríme, že budú úspešní aj iní študenti našej školy. Vo 4. sezóne sa žiaci môžu zapojiť do nasledovných hier – CS:GO, League of Legends, Apex Legends a Brawl Stars. Držíme im palce. SOŠ dopravy a služieb, Nové Zámky.