• Naše kaderníčky a kozmetičky sú úspešné aj za hranicami Slovenska

• 27.03.2024 08:16
          • Celoštátna súťaž v Maďarsku s medzinárodnou účasťou, ktorá sa konala dňa 22. 3. 2024 v Székesfehérvári sa stala pódiovou pre našu školu v oblasti kozmetiky a kaderníctva. Krása cestujúca v čase bola téma v súťažnej kategórii Kozmetik. Výsledok? Úspech! Naša škola si odniesla v tejto kategórii 1. miesto, čo je ohromujúce ocenenie pre našu talentovanú študentku, maturantku Emily Rumanovú. V kategórii Kaderník Stretnutie minulosti a budúcnosti – 140 rokov klasických drdolov sme taktiež zožali  úspech. 1. miesto patrilo opäť našej žiačke nadstavbového štúdia Dóre Kovačicovej .
          • Náš Deň učiteľov 2024

• 26.03.2024 08:50
          • Dňa 20. marca 2024 sme sa stretli na dielni praktického vyučovania v reštaurácii Koliba  na posedení pri príležitosti Dňa učiteľov.
          • Víťazstvo na ENERSOLe

• 22.03.2024 11:45
          • Enersol-SK je súťaž v zameraní na problematiku využívania alternatívnych zdrojov energie,  v oblasti úspor energie, obnoviteľných zdrojov energie, znižovania emisií v doprave. Vyhlasovateľom súťaže je MŠVVaM  SR a metodickým, organizačným a odborným garantom je ŠIOV. ENERSOL SK vytvára trvalý vzťah k ochrane životného prostredia.
          • Čitateľská dielňa  MODRÝ VRCH
          • Čitateľská dielňa MODRÝ VRCH

• 22.03.2024 11:32
          • 19. marca 2024 sa naši maturanti zúčastnili  zaujímavej čitateľskej dielne MODRÝ VRCH, ktorú viedla Mgr. Hana Zeleňáková, PhD.

• Expert Geniality show 2023

• 22.03.2024 09:23
          • Súťaž Expert je celoslovenská vedomostná súťaž, v ktorej žiaci môžu predviesť svoje vedomosti, schopnosť čítať s porozumením, logické myslenie a správny úsudok. Súťaž má päť súťažných tém, z ktorých si žiaci môžu vybrať dve a preveriť si znalosti zo zvolených oblastí.