• Služby

• Milí zákazníci!

Stredisko odborného výcviku na SOŠ Nové Zámky na Dvorskej ceste 10, Vás pozýva do svojich automechanických dielní.

Poskytuje autoopravárenské služby:

kompletné mechanické práce, rýchloservis, výmeny olejov a filtrov, výmena všetkých náplní, podvozkový servis, montáž ťažných zariadení
            zameranie a nastavenie geometrie náprav
            príprava vozidla na technickú kontrolu
            autodiagnostika a kompletný elektroservis, montáž cuvacích senzorov, montáž denných svietení a centralných zamykaní
            kompletné prezúvanie plechových a zliatinových diskov, oprava defektov

Na týchto službách sa v plnej miere podieľajú naši žiaci v rámci odbornej prípravy pod vedením MOV.

Žiaci si môžu rozšíriť vzdelanie absolvovaním odborných certifikovaných kurzov a seminárov.

Porovnať svoje vedomosti a zručnosti môžu žiaci na odborných súťažiach – Autoopravár Junior a medzinárodnej súťaži Car junior mechanic.

Uplatnenie žiakov po skončení štúdia:

• v podnikoch na výrobu automobilov a komponentov
            • v predajnej sieti automobilov
            • v servisnej sieti motorových vozidiel
            • v staniciach technickej a emisnej kontroly

Cenník služieb: Cennik_autodielna_2022.pdf