• Prípravná návšteva pre Erasmus + mobility v Prahe

• 21.04.2022 12:32
        • V mesiaci apríl a máj 2022  sa  žiaci SOŠ dopravy a služieb Nové Zámky zúčastnia odbornej praktickej prípravy v zahraničí v rámci projektu ERASMUS+ mobility - zamestnávatelia.
        • Dostanú tak  príležitosť ukázať za hranicami SR svoje vedomosti a zručnosti v odbore grafik digitálnych médií, autotronik, kozmetik a kaderník. Aby zahraniční zamestnávatelia  dostali objektívny obraz o jednotlivých odboroch našej školy a následne pripravili podmienky na odovzdanie svojich skúseností žiakom, prebehlo v dňoch 04.04. - 06.04.2022  prípravné stretnutie  koordinátorov, manažérov a majiteľov firiem so zástupcami praktického vyučovania pod vedením riaditeľky SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1 v Nových Zámkoch Ing. Jany Marenčákovej.

Naši budúci odborníci v oblasti grafiky, autoopravárenstva a beauty služieb majú pripravené podmienky na absolvovanie 21 dní odbornej praktickej prípravy. Veríme, že tento čas strávený v Prahe  bude pre nich odbornou aj praktickou skúsenosťou.

Želáme šťastnú cestu.