• Barmanská súťaž juniorov

• 06.05.2022 12:33
        • Slovenská barmanská asociácia SkBA v dňoch 21. a 22. apríla 2022 organizovala

Barmanskú súťaž juniorov vo Vysokých Tatrách. Súťažilo 25 žiakov z 15 škôl celého Slovenska.
        • Jednou z nich bola aj Stredná odborná škola dopravy a služieb v Nových Zámkoch. Naša prváčka z odboru čašník   Nikoleta  Horváthová  sa  umiestnila  v bronzovom pásme a obhájila tak v začiatkoch svojho štúdia  výbornú povesť tohto odboru . Súťažiaci preukazovali pred odbornou porotou  svoje praktické zručnosti a  teoretické vedomosti z odboru.

Zúčastnili sa workshopu firmy St. Nicolaus a Budiš, kde nadobudli množstvo nových informácií o nových produktoch týchto firiem a o nových trendoch v barmanstve a v mixológii. Prezentáciu zastrešovali profesionálni barmani, medzi ktorými bol aj  majster sveta z roku 2018 Tomáš Gyén.

Ďakujeme majsterke OV Ing. Kalinovej za aktívnu prácu s našimi budúcimi barmanmi a Nikolete Horváthovej blahoželáme k úspechu.