• Grafik zo Strednej odbornej školy dopravy a služieb ocenený na pôde STU v Bratislave

• 06.05.2022 13:27
        • Asociácia pre mládež, vedu a techniku (AMAVET) , Laureát Ceny za vedu a techniku 2018 v kategórii Popularizátor vedy, organizovala v dňoch 29.4.-30.4.2022 celoslovenskú interaktívnu konferenciu k súťaži Junior Internet 2022.
        • Súťaž bola určená žiakom základných a stredných škôl. Súťažiacimi boli autori, ktorí sa aktívne zaujímajú o tvorbu webových stránok, programovanie aplikácií, digitálnu grafiku a dizajn, písanie textov a blogov, tvorbu webov zameraných na vzdelávanie. Súťaž obohatili workshopy, diskusie a prezentácie. Finále sa konalo na Fakulte informatiky a informačných technológií STU v Bratislave , kde v kategórii Internet DESIGN získal 2. miesto náš žiak 1. ročníka učebného odboru polygraf- grafik Titarenko Oleksandrovyč Vladyslav.

Majsterke OV Cyntii Urbanekovej ďakujeme za aktívnu prácu s nadanými žiakmi odborov grafik digitálnych médií a polygraf-grafik a Vladyslavovi blahoželáme k úspechu.