• Mladý tvorca 2022

• 04.11.2022 14:04
        • Ministerstvo hospodárstva SR, ako jeden zo subjektov koordinujúcich odborné vzdelávanie na stredných odborných školách na celoštátnej úrovni vyhlásilo v rámci projektu Mladý tvorca 2022 aktivitu s názvom Môj podnikateľský sen.
        • Úlohou žiakov stredných odborných škôl SR bolo sformulovať podnikateľský nápad. Náš žiak štvrtého ročníka odboru grafik digitálnych médií Peter Švajda má svoj sen o podnikaní a ten pre Mladého tvorcu 2022 zhmotnil do práce s názvom Moje grafické štúdio.

Peter nás pod vedením svojej učiteľky ekonomických predmetov Ing. Judity Ficzovej  zodpovedne reprezentoval na tejto celoslovenskej platforme . Obom ďakujeme za čas a aktivitu nad rámec svojich povinností.

Ing. S.Kollárová, ZRPV