• Krása vytvorená našimi autoopravármi na hodinách odborného výcviku

• 21.11.2022 04:32
        • Autoopravárenské odbory sa na SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1 v Nových Zámkoch  tešia každoročne na Dni otvorených dverí záujmu budúcich žiakov. Aby tieto technicky náročné odbory boli od prvých dní pre našich prvákov obľúbené a tým ľahšie zvládnuteľné, majstri odbornej výchovy vedú predmet Odborný výcvik  inovatívnou formou.
        • Žiaci si  osvojujú témy ako ručné spracovanie kovov, strojové obrábanie materiálov a základy elektrotechniky pri zhotovovaní vlastných navrhnutých modeloch. Žiaci I.D triedy skrášlili svojimi technickými ružami kanceláriu zástupkyne riaditeľky pre PV. Poďakovanie patrí nielen našim budúcim odborníkom v autoopravárenstve, ale aj ich majstrom OV za kreatívny prístup.

Ing. Slávka Kollárová , ZRPV