• 25.11.2022 11:16
        • Utorok 22.11.2022 sa uskutočnilo v poradí už 33.kolo školskej olympiády v anglickom jazyku, ktoré  tak ako okolitý moderný svet, tiež postupne zahŕňa rôzne prvky digitalizácie.
        • Dobrovoľníci z celej školy si zmerali svoje sily po gramatickej stránke, ako aj v oblastiach slovnej zásoby, zručností čítania  a počúvania. Výsledkom ich 35 minútového snaženia bol rebríček úspešných riešiteľov, z ktorých prví šiesti si ešte zasadli pred odbornú komisiu, aby sa predviedli aj v hovorovej angličtine počas tvorby autentického príbehu a dialógu so susedom.

Záverom olympiády bolo slávnostné odovzdanie cien podľa patričných zásluh a bodov. Nám už ostáva len zapriať veľa šťastia a úspechov Manuelovi z III.A pri reprezentácii našej školy v okresnom kole a ostatným študentom našej školy, ktorí váhali s prihlásením, aby budúci rok nabrali odvahu a prihlásili sa.

1.miesto – Manuel Bohumel , III.A

2.miesto – Nikolas Dora, IV.A