• Exkurzia v GS1 Slovakia v Žiline

• 26.04.2023 11:45
        • Dňa 19.apríla 2023 Centrum pre vzdelávanie a inovácie GS1 Slovakia  v Žiline uskutočnilo pútavú exkurziu pre žiakov SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1, Nové Zámky . Cieľom exkurzie bolo interaktívnym spôsobom priblížiť problematiku štandardov GS a prispieť tak k lepšiemu uplatneniu študentov v praxi.
        • Študenti odborov prevádzka a ekonomika dopravy a grafik digitálnych médií mali možnosť vidieť životný cyklus výrobku v celom distribučnom reťazci.

Zároveň sa dozvedeli o nových trendoch v oblasti automatickej identifikácie, uplatnení čiarových kódov a elektronickej výmeny údajov. Žiaci počas ukážok a prednášok prejavovali záujem a aktívne sa zapájali do interaktívnych hier. Tí najaktívnejší boli na záver exkurzii odmenení vecnými darmi spoločnosti GS1 Slovakia.

Ing. Slávka Kollárová,  zástupkyňa riaditeľky pre PV