• Rozlúčková slávnosť maturantov SOŠ dopravy a služieb

• 07.06.2023 12:15
        • 19. máj 2023 sa tohtoročným maturantom vryje do pamäte ako deň rozlúčkový. So školou sa lúčilo:
          26 študentov IV.A triedy v odboroch prevádzka a ekonomika dopravy, kozmetik a grafik digitálnych médií
          13 študentov IV.B triedy v odbore autotronik v systéme duálneho vzdelávania
          21 študentov II.AN triedy v odboroch podnikanie v remeslách a službách, vlasová kozmetika a dopravná prevádzka.

• Počas slávnostnej ceremónie sa študentom i rodičom prihovorila riaditeľka školy Ing. Jana Marenčáková, zástupkyňa riaditeľky  pre teoretické vyučovanie PaedDr. Katarína Sládeková,  zástupkyňa riaditeľky pre odborný výcvik Ing. Slávka Kollárová. Za študentov sa lúčila Kristína Kováčová.

Slávnostnú atmosféru umocnil aj krátky kultúrny program našich maturantov. Básňou sa prihovorila Lea Beniačová a piesňou sa Bronislava Címerová.

Po slávnostnej ceremónii sa maturanti odobrali na krátke posedenie s triednymi učiteľkami a potom na „akademický týždeň“.

Nám už iné neostávalo, iba im popriať naplno využitý týždeň a šťastnú ruku pri žrebovaní tém.

Mgr. Hana Červená , triedna učiteľka