• VYHODNOCOVACIA PORADA za školský rok 2022/2023

• 30.08.2023 11:58
        • Dňa 29.06.2023 sa uskutočnila vyhodnocovacie porada pedagogických a odborných zamestnancov SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1, Nové Zámky za školský rok 2022/2023.  Predsedovia jednotlivých predmetových komisií zhodnotili dosiahnuté  výchovno-vzdelávacie výsledky vo svojich komisiách, vyhodnotili prácu členov predmetovej komisie, podali návrhy do budúceho školského roka. Svoju činnosť rekapitulovala výchovná poradkyňa a sociálna pedagogička.
        • Riaditeľka školy Ing. Jana Marenčáková komplexne vyhodnotila dosiahnuté výchovno-vzdelávacie výsledky žiakov školy, pedagogickú i nepedagogickú prácu zamestnancov školy.  Vyzdvihla uskutočnené aktivity na pedagogickom i nepedagogickom úseku. Informovala zamestnancov školy o celoročných školských, mimoškolských aktivitách a rekonštrukčných prácach v priestoroch školy. Poďakovala všetkým zamestnancom školy za odvedenú prácu, za ich zodpovedný prístup a vzájomnú spoluprácu v tomto školskom roku. Zamestnancom odchádzajúcim na zaslúžený dôchodok odovzdala pamätné listy.

Po skončení vyhodnocovacej porady sa uskutočnilo slávnostné posedenie všetkých zamestnancov v príjemnom prostredí areálu školy.