• FINNkvíz na našej škole

• 26.04.2024 13:07
        • V tomto školskom roku Nadácia NN ľuďom vyhlásila pre študentov 1. a 2. ročníka stredných škôl novú súťaž z oblasti finančnej gramotnosti pod názvom FINNkvíz, ktorej krajské kolo sa uskutočnilo 17. apríla 2024 v čase od 9,00 h do 12,00 h online formou.
        • Do tejto súťaže sa zapojili naši  študenti: I.B odbor prevádzka a ekonomika dopravy,  II.B odbor prevádzka a ekonomika dopravy a odbor kozmetik a I. A odbor kozmetik. Súťaž bola plná zaujímavých otázok z finančnej oblasti. Študenti hravou formou získali  nielen nové vedomosti,  ale mohli zabojovať aj o lákavé finančné ceny. V každom kraji budú vyhodnotení traja najlepší študenti, ktorí získajú 200 €, 100 € a 50 €.

Zoznam výhercov súťaže  FiNNkvíz bude zverejnený po vyhodnotení súťaže najneskôr do 10.5.2024.

Ing. Iveta Sallaiová, učiteľka odborných predmetov