• Tour de Smolenice – koncoročný školský výlet II.A triedy

• 10.07.2024 10:55
        • Aj tento koniec školského roka sme si spríjemnili výletom. Tentoraz to boli  Smolenice . Je to obec na úpätí Malých Karpát  známa predovšetkým rozprávkovým  Smolenickým zámkom.
        • K prírodným zaujímavostiam patrí jaskyňa Driny a najvyšší vrch Malých Karpát- Záruby. Už týždeň pred výletom sme sa tešili, čo všetko prežijeme na tomto mieste nášho milovaného Slovenska. Výlet sa uskutočnil  v termíne od 13.6. 2024 do 16.6.2024.

V deň príchodu sme navštívili jaskyňu Driny. V piatok bol pre nás  náročný, pretože sme absolvovali túru k občasnému Hlbočianskemu vodopádu. Cestou sme si oddýchli pod Smolenickým zámkom. Celkovo sme v ten deň  prešli 20 km. Unavení z túry   sme sa v sobotu prešli do dediny, ktorá bola vzdialená 4km.  Niektorí žiaci ostali  s  p. uč. Bc. Cyntiou Urbanekovou   a zahrali   sa spoločenské hry, ktoré si náramne pochvaľovali.

Môžem skonštatovať, že triedny výlet sa vydaril a splnil  svoj cieľ – stmelil sa kolektív a zlepšila sa komunikácia medzi žiakmi . Ako triedna profesorka som nesmierne hrdá na každého z nich , že  zvládli prejsť za tie 4 dni 53 km ( 74 122 krokov ).  Žiaci si odniesli veľa pekných zážitkov a spomienok.

Ďakujeme s pani učiteľkou za spoločne strávený čas smiley

Ďaľšie fotografie z výletu si môžete pozrieť vo fotogalérii.