• Grafici zo SOŠ dopravy a služieb Nové Zámky úspešní na krajskom kole SOČ 2024

• 31.03.2024 10:22
        • Dňa 26. 3. 2024 sa v priestoroch SOŠ strojníckej a elektrotechnickej v Nitre konal 46. ročník krajského kola súťaže SOČ 2024.
        • Naši študenti odboru grafik digitálnych médií Ivana Gálová a Radoslav Šťuha obhajovali svoje projekty v súťažnej kategórií Informatika. Veľkú konkurenciu v tejto kategórií zvládli veľmi dobre.

Ivana Gálová, študentka IV.A triedy, sa s prácou Redizajn loga a korporátna identita RADMEN s.r.o. umiestnila na krásnom 3.mieste.

Obom študentom gratulujeme a ďakujeme za reprezentovanie našej školy.

Bc. Lukáš Korytiak, koordinátor SOČ