• Young Car Mechanic 2024

• 09.04.2024 07:38
        • Dňa 26. marca 2024 sa v priestoroch Strednej odbornej škole technickej v Galante uskutočnilo  regionálne kolo súťaže Young Car Mechanic 2024.

• Naši študenti odboru autotronik  Samuel Mojzeš, Bálint Grocháľ, Samuel Polerecký, Ján Kollár a Tomáš Kosztolányi si preverili svoje technické zručnosti v náročných  praktických úlohách súťaže. V silnej konkurencii 21súťažiacich z rôznych škôl dosiahli všetci naši študenti výborné výsledky a umiestnili sa v prvej polovici výsledkovej listiny. Študent Bálint Grocháľ sa umiestnil na 2. mieste a postúpil do národného finále súťaže.

Organizátori súťaže pripravili pre súťažiacich aj zaujímavý sprievodný program a hodnotné ceny. Študenti majú veľkú motiváciu zapojiť sa do súťaže aj v nasledujúcom ročníku.

Postupujúcemu Bálintovi Grocháľovi blahoželáme a želáme veľa úspechov v národnom finále súťaže.

Ing. Viera Mrázová, predsedníčka PK