• Odborná exkurzia Jaguar Land Rover v Nitre

• 31.05.2023 10:14
        •      Dňa 19. 5. 2023 sa študenti  1.A triedy odboru autotronik1.D triedy odboru automechanik a mechanik elektrotechnik zúčastnili na exkurzii výrobného závodu Jaguar Land Rover v Nitre.
        • Študenti mali možnosť oboznámiť sa s procesom výroby. Odborní pracovníci nám ukázali karosáreň, montážnu halu a vzdelávacie centrum. Zo strany študentov bolo veľa otázok, no na každú otázku dostali úplnu profesionálnu odpoveď.

Jaguar Land Rover je najväčším automobilovým výrobcom vo Veľkej Británii, prináša technické inovácie a používa najmodernejšie technológie na výrobu jedných z najžiadanejších luxusných vozidiel na svete značiek Jaguar a Land Rover.

Ing. Zuzana Reháková, učiteľka odborných predmetov