• Žiačky z odboru čašník, servírka na MIRROR HOSPITALITY EXPO 2023

• 05.06.2023 12:43
        • Naši žiaci z učebného odboru čašník, servírka sa pod vedením majsterky OV Ing. Ivany Kalinovej 19.mája 2023 zúčastnili prestížneho barmanského, kulinárskeho a cocktailového festivalu Mirror hospitality Expo 2023 v Bratislave.

• Počas piatich dní sa na festivale predstavili tí najlepší barmani, baroví manažéri, šéfkuchári a iní odborníci z rôznych kútov sveta. Hlavným lákadlom boli najšikovnejší a najúspešnejší Slováci žijúci v zahraničí.

Naši žiaci mohli tiež zažiť prácu najlepších michelinských kuchárov, ktorí okrem svojho umenia odprezentovali  množstvo seminárov, masterclassov & guest shiftov po celej Bratislave, v najlepších baroch a reštauráciách.

Ing. Ivana Kalinová, majsterka OV