• Prievidzský rytier čiernej dámy 2023

• 13.11.2023 15:07
        • Žiačky SOŠ dopravy a služieb Nové Zámky odboru čašník, servírka Simona Mirgová a Anhelina Halas si dňa 25.10.2023 zmerali sily vo svojich odborných vedomostiach a zručnostiach na 9. ročníku celoslovenskej baristickej súťaži Prievidzský rytier čiernej dámy 2023.
        • Stretlo sa tu 24 nádejných  baristov z 12-tich hotelových a stredných odborných škôl celého Slovenska. Úlohou súťažiacich bolo pripraviť espresso, cappuccino a voľný miešaný nápoj s povinnou surovinou sirupu od značky Vlčie sirupy.

Súťaž organizovala Stredná odborná škola obchodu a služieb J. Kalinčiaka v Prievidzi v priestoroch štýlovej reštaurácie penziónu MERIDIAN v Bojniciach. Hlavným garantom a spoluorganizátorom súťaže bola Škola baristu, pod vedením skúseného baristu Stanislava Cibuľu.

Našim žiačkam a ich majsterke OV Ing. Ivane Kalinovej ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.