• Úspech kozmetičky zo SOŠ dopravy a služieb  Nové Zámky na celoslovenskom veľtrhu INTERBEAUTY 2023
        • Úspech kozmetičky zo SOŠ dopravy a služieb Nové Zámky na celoslovenskom veľtrhu INTERBEAUTY 2023

• 20.11.2023 00:49
        • Jesenná edícia najväčšieho veľtrhu krásy na Slovensku  INTERBEAUTY bola dňa 10.11.2023 dejiskom súťaží  kaderníckeho a kozmetického remesla.
        • Stredné školy z celého Slovenska si ako budúci odborníci na ženskú krásu  v tento deň pomerali  svoje zručnosti a nadanie v odboroch kaderník a kozmetik. INCHEBA v Bratislave sa v tento deň  stala aj pre študentky odboru kozmetik zo Strednej odbornej školy dopravy a služieb v Nových Zámkoch synonymom ženskosti a krásy.

Počas  XV. ročníka súťaže VIZÁŽ ROKA 2023, vyhlásenej agentúrou Le Ren na tému "M I N I M A L I Z M U S", predviedla maturantka Emily Rumanová s modelkou Romanou Sirčekovou svoj talent a nadšenie pre kozmetiku. 3. miesto v rebríčku vizážistov si vďaka nej odniesla opäť SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1 Nové Zámky.

Blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu našej školy a pani majsterke Bc. Helene Vargovej za prípravu na súťaž.

Ing. Slávka Kollárová, ZRPV