• 20.11.2023 01:00
        • Dňa 16.11.2023 vybraní študenti našej školy dostali príležitosť otestovať si svoje vedomosti a poznatky z oblasti anglického jazyka a následne sa porovnať s konkurenciou rovesníkov.
        • Po písomnej časti pozostávajúcej z gramatiky, slovnej zásoby, čítania a počúvania postúpilo z prítomných 17 študentov podľa počtu dosiahnutých bodov najlepších 6 na ústnu časť.

Na nej sa popasovali v role play  dialógu a kreatívnej tvorbe príbehu na základe vizuálneho materiálu. Po sčítaní získaných bodov za všetky časti spolu sa víťazmi tohto ročníka stali:

1. miesto – Natália Cmarová, III.F

2. miesto – Barbora Németh, II.E

3. miesto – Tobias Dora, I.A

Ďakujeme kolegyni Mgr. Ingrid Uhrinovej za zorganizovanie a organizáciu olympiády.

Výhercom srdečne blahoželáme a prajeme Natálii veľa úspechov na okresnom kole v januári.

PK cudzích jazykov