• Turnaj v stolnom tenise

• 01.12.2023 11:03
        • Dňa 15.11.2023 sa naša škola zúčastnila turnaja v stolnom tenise žiakov stredných škôl, ktorý pod názvom ,,Memoriál Evy Kontovej“ zorganizovala SOŠ hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky.

• Našu školu reprezentovali dve trojčlenné družstvá, ktoré si zmerali sily s rovesníkmi z piatich stredných škôl novozámockého okresu.  Družstvo chlapcov tvorili  žiaci Viktor Mráz z 3.C triedy, Tomáš Pajtinka z 2.A triedy a Patrik Anda z 1.B triedy a družstvo dievčat bolo v zložení Ladislava Blahová z 2.B triedy, Lucia Pavlovičová z 2.C triedy a Saskia Schwarzová z 1.A triedy.

Po vzájomných zápasoch, ktoré sa hrali na tri výherné sety systémom ,,každý s každým jeden zápas“ sa naše dievčatá umiestnili na výbornom druhom mieste. Chlapci vo veľmi silnej konkurencii, ktorú tvorili aj aktívni hráči  stolnotenisových klubov a oddielov nakoniec skončili na piatom mieste.

Za vzornú reprezentáciu školy zúčastneným žiakom ďakujeme.