• Turnaj vo futsale - postupové kolo SŠ

• 01.12.2023 11:09
        • Dňa 22.11.2023 sa žiaci našej školy zúčastnili postupovej súťaže vo futsale  stredných škôl,  ktorá sa konala v priestoroch telocvične Gymnázia M. R. Štefánika, Nové Zámky.

• Do okresného kola sa prihlásilo spolu pätnásť stredných škôl, ktoré o postup na finálový turnaj bojovali v štyroch skupinách.

Naši žiaci hrali v skupine „B“  proti rovesníkom z Gymnázia Nové Zámky, SOŠ stavebnej - ÉSzKI Nové Zámky a Spojenej školy SPŠE S.A. Jedlika a OA Nové Zámky.

V silnej konkurencii sme nakoniec v skupine obsadili druhé nepostupové miesto. Našim chlapcom sa podarilo zvíťaziť v dvoch zápasoch a to nad Spojenou školou s o. z. SPŠE S.A. Jedlika a OA Nové Zámky v pomere 2:1 a nad SOŠ stavebnou - ÉSzKI Nové Zámky v pomere 3:2.  Postup na okresné kolo si bez pocitu prehry zabezpečili žiaci z Gymnázia Nové Zámky, s ktorým náš tím prehral 2:1.

Za vzornú reprezentáciu školy a predvedený bojovný výkon ďakujeme žiakom z týchto tried: Dávid Bukovský z 1.AN, Patrik Lubušký zo 4.A, Viktor Kacko zo 4.C, Filip Szetei, Ákos Tanai z 3.C, Patrik Krásny, Anton Rigo, Sebastián Kurucz,  Simon Száras  z 3.D, Teodor Gelle z 3.E, Richard Jančár z 2.A, Richard Šulka z 2.D, Dávid Dolník, Martin Heka z 1.C a Rudolf Daniš z 1.E.