• Young Car Mechanic 2024

• 23.02.2024 13:45
        • Tento rok sa do súťaže Young Car Mechanic 2024 zaregistrovalo 1175 študentov zo 40 stredných odborných škôl z celého Slovenska. Z toho sa 902 študentov aktívne zúčastnilo testovania, vďaka čomu si mohli overiť svoje vedomosti
        •

Minimálne 60% dosiahlo tento rok 138 žiakov z 31 rôznych škôl z celého Slovenska a stali sa úspešnými riešiteľmi tohtoročného teoretického kola. Do regionálnych kôl postupuje len  80 úspešných riešiteľov. Každej škole boli na základe úspešnosti jej študentov, pridelené postupové miesta, ktoré by mali obsadiť svojimi najúspešnejšími riešiteľmi.

Do regionálneho kola zo SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1, Nové Zámky postupuje 5 žiakov, z toho 4 žiaci sa umiestnili v TOP 30 úspešných riešiteľov.

Úspešným riešiteľom blahoželáme  a veríme, že po zodpovednej príprave budú našu školu vzorne a úspešne reprezentovať na oblastnom kole. Držíme palce.

Ing. Viera Mrázová, učiteľka odborných predmetov