• Študenti SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1, Nové Zámky  ocenení primátorom mesta Nové Zámky
        • Študenti SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1, Nové Zámky ocenení primátorom mesta Nové Zámky

• 19.06.2020 10:55
        • Radnica v Nových Zámkoch dňa 17. júna 2020 ocenila úspešných reprezentantov škôl mesta za rok 2019, ktorí v súťažiach podporovaných MŠVVaŠ SR skončili na 1. až 3. mieste na celoslovenskom kole a na 1. až 10. mieste na medzinárodných súťažiach.

• Stredná odborná škola dopravy a služieb, Jesenského 1 v Nových Zámkoch robí skvelé meno mestu Nové Zámky opakovane a rovnako tomu bolo aj toho roku. Naše dielne praktického vyučovania opäť obhájili titul „najúspešnejšie“ a  slávnostne ho prebrali z rúk primátora mesta  PhDr. art. Otakara Kleina. Ocenení boli žiak študijného odboru autotronik   Dávid   Priškin s majstrom odborného výcviku Bc. Štefanom Rečkom za úspešnú reprezentáciu a propagáciu autoopravárenského remesla na Car Mechanic Junior Europe Poland 2019 a žiačka učebného odboru kaderník Dominika Mištunová s majsterkou odborného výcviku Bc. Ingrid Nagyovou za popredné umiestnenia na medzinárodných a celoslovenských súťažiach v kaderníckom remesle.

Našim študentom a ich pedagógom blahoželáme.

Ing. Slávka Kollárová

zástupca riaditeľa pre praktické vyučovanie