• Trojnásobné víťazstvo v Nitrianskom samosprávnom kraji v celoslovenskej súťaži ,, Vráťme knihy do škôl “

• 24.05.2024 11:34
        • Študenti našej školy sa v tomto školskom roku po prvýkrát zapojili do 12.ročníka celoslovenskej súťaže pod názvom ,, Vráťme knihy do škôl “.

• Cieľom súťaže bolo zvýšiť záujem mladých ľudí o čítanie kníh a tvorivé písanie ako dôležitého prostriedku osobnostného rozvoja.

Záštitu nad súťažou prevzal v Nitrianskom samosprávnom kraji predseda Ing. Branislav Becík, PhD., ktorý z tisícky príspevkov v piatich kategóriách udelil našej škole tri víťazstvá.

KATEGÓRII STREDNÉ ŠKOLY sa na 1.mieste umiestnila Simona Kováčová z II.E triedy, na 2.mieste sa umiestnila Vanessa Vrbická z I.E triedy a na 3.mieste skončila Laura Fraňová z 1.A triedy.

KNIŽNÝM ANJELOM sa stala Mgr. Viktória Bednáriková

KATEGÓRII NAJAKTÍVNEJŠIA ŠKOLA  sme obsadili výborné 1.miesto.

Všetky víťazky si prevzali od predsedu NSK ďakovný list a finančnú a vecnú odmenu.

Mgr. V. Bednáriková