• Rozlúčka v slávnostnom šate

• 29.05.2024 11:30
        • Dňa 17.05.2024 sa v kultúrnom dome Kovak v Nových Zámkoch  uskutočnila rozlúčková slávnosť žiakov SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1, Nové Zámky tried 4.A, 4.B, 4.C, 2AN študijných odborov grafik digitálnych médií, autotronik, prevádzka a ekonomika dopravy kozmetik a podnikanie v remeslách a službách.
        • Pani riaditeľka Ing. Jana Marenčáková vo svojom slávnostnom príhovore vyzdvihla nadobudnuté vedomosti, zručnosti žiakov v jednotlivých odboroch a ich využitie a uplatniteľnosť na trhu práce i v živote. Poďakovala žiakom za vzornú reprezentáciu školy a rozlúčila sa s nimi povzbudivými slovami do ich  budúcnosti.

Ocenení boli študenti, ktorí mali počas štúdia výborný prospech, vzornú dochádzku, úspechy a účasti na rôznych súťažiach, v ktorých získali neoceniteľné skúsenosti do budúcej praxe.

Za všetkých študentov končiacich ročníkov sa poďakoval žiak Marek Cícer zo 4.B triedy.

Rozlúčka bola sprevádzaná kultúrnym programom, básňami a hrou na klavíri..

Na rozlúčkovej slávnosti sa zúčastnili rodičia, starí rodičia, priatelia a spolužiaci z nižších ročníkov. Nejednému z nich sa zaligotala slzička v oku, keď  videli svoje deti,  vnukov a vnučky stáť na pódiu.

Mgr. Sylvia Poláková, triedna učiteľka 4.C