• Futbalový turnaj o majstra školy  2023/2024
        • Futbalový turnaj o majstra školy 2023/2024

• 18.06.2024 12:40
        • Dňa 11.06.2024 sme aj v tomto školskom roku usporiadali na našom multifunkčnom ihrisku „Futbalový turnaj o majstra školy  2023/2024“.

• Do turnaja sa tentokrát prihlásilo až deväť tried a to 1.B, 1.C, 1.D, 2.A, 2.B, 2.D, 3.B, 3.C a 3.D. Športovci od úvodného až po finálový zápas predvádzali peknú a bojovnú hru, v duchu fair play.

Futbalovým majstrom školy sa v školskom roku 2023/2024 prekvapivo, avšak úplne zaslúžene stali žiaci 1.B triedy. Na druhom mieste skončili minuloročný víťaz  3.D trieda, tretie miesto si odniesli žiaci z 3.C triedy.

Za individuálne výkony boli ocenení Anton Rigó z 3.D triedy, ako najlepší hráč turnaja, Adrián Weibel z 1.B triedy a Simon Száraz z 3.D triedy, ako najlepší strelci a Kristián Sóos z 1.B triedy, ako najlepší brankár.

Za účasť na futbalovom turnaji a chuť reprezentovať svoje triedy žiakom ďakujeme.

Mgr. Roman Vizy

učiteľ telesnej výchovy