• Beh olympijského dňa

• 21.06.2024 08:26
        • Dňa 19.06.2024 sa žiaci našej školy zúčastnili už 21. ročníka Behu olympijského dňa mesta Nové Zámky, ktorý z poverenia mesta Nové Zámky usporiadal Atletický klub Nové Zámky v spolupráci s Olympijským klubom okresu Nové Zámky. Súťaž sa konala na zmodernizovanom atletickom štadióne na Sihoti pod záštitou primátora Mesta Nové Zámky.
        • V kategórii dievčatá, ročníky narodenia 2007-2008 sa behu na 800 metrov zúčastnila Rebeka Kozáková z 1.A triedy a v kategórii chlapci, ročníky narodenia 2007-2008 sa behu na 1000 metrov zúčastnili Martin Heka, Martin Žembery z 1.C  triedy a Filip Szetei 3.C triedy.

V súťaži sa darilo predovšetkým Rebeke Kozákovej, ktorá sa umiestnila na výbornom 2. mieste a Filipovi Szeteiovi, ktorý v silnej konkurencii bežcov dobehol na 6. mieste.

Rebeke Kozákovej za zisk striebornej medaily gratulujeme a ostatným zúčastneným žiakom ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

Mgr. Roman Vizy, učiteľ telesnej výchovy