• Stretnutie ERASMUS+ opäť v Nových Zámkoch

• 25.10.2021 17:28
        • Projekt spracovala a stretnutie zorganizovala PK cudzích jazykov pod vedením Mgr. I. Uhrinovej a Mgr. A. Kajtár Arpášovej. Po dvoch virtuálnych stretnutiach projektu Erasmus+ sme opäť mohli fyzicky privítať v našom meste delegáciu kolegov z Nemecka, Švédska, Talianska, Španielska a Francúzska.
        • V dňoch 12.- 14. októbra 2021 sme sa venovali téme „Kreatívna trieda počas dištančného vzdelávania“, v rámci ktorej sme si po náročných mesiacoch skúseností vymenili metódy, ktoré učitelia aplikovali v jednotlivých krajinách a zožali úspech u študentov.

Zároveň sme zhodnotili dopad pandémie na priebeh projektu a dospeli sme k spoločnému konsenzu kompenzácie virtuálnych mobilít. Tak nám okrem smútku z lúčenia zostala nádej vidieť sa na ďalších štyroch stretnutiach v nasledujúcich dvoch rokoch a dobehnúť so žiakmi i prezenčne témy, z ktorých dostali krátke ochutnávky virtuálne.