• JUNIORSKÁ TORTA ROKA 2024

• 18.04.2024 08:41
        • Dňa  11.4. 2024 sa uskutočnil 3. ročník krajskej cukrárskej súťaže s medzinárodnou účasťou JUNIORSKÁ TORTA  ROKA 2024 na tému „JARNÁ NÁLADA“.
        • Organizátorom súťaže bola  SOŠ potravinárskaNitre. Našu školu reprezentovali žiačky odboru cukrár Kristína Paulovská z 3.F a  Nikoleta Boiko z 1.F triedy. Ich úlohou bolo pripraviť a ozdobiť tortu a tým vystihnúť zadanú tému. Naše žiačky sa so cťou zhostili danej úlohy, tortu pomenovali Jarná lúka a vytvorili ňou naozaj kreatívne dielo. Ako sa im ich práca  podarila, môžete zhodnotiť v priloženej fotogalérii.

Žiačkam odboru cukrár ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy. Dielni PV reštaurácii Koliba, pani majsterke OV Zdenke Bridišovej, ďakujeme za príkladnú prácu so žiakmi.

Bc. Júlia Dovičovičová, hlavná majsterka OV