• Barmanský kurz na pracovisku Koliba

• 26.04.2024 12:46
        • V marci 2024 sa v priestoroch dielne PV v reštaurácii Koliba Dolina  konal barmanský kurz pod  záštitou Slovenskej barmanskej asociácie /SkBA/.
        • Zúčastnilo sa ho 16 žiakov odborov spoločného stravovania. Skúsení lektori SkBA pán Dušan Szabo a Zoltán Vincze  počas kurzu uviedli žiakov do tajov mixológie miešaných nápojov. Budúci mladí barmani si okrem bohatých teoretických vedomostí osvojili aj rôzne techniky miešania. Na záver absolvovali skúšku, kde prezentovali získané  vedomosti a zručnosti.

Úspešným absolventom kurzu, ktorí získali certifikát  SkBA, gratulujeme

Bc. Júlia Dovičovičová, hlavná majsterka OV