• Novinky

• Návšteva p. radního Brížďalu a p. podpredsedníčky Holečkovej na SOŠ dopravy a služieb v Nových Zámkoch

• V dňoch 21. - 23. júna 2023sa v areáli výstaviska Agrokomplex Nitra konal jubilejný  30. ročník výstavy Mladý tvorca 2023.
              V rámci sprievodných akcií výstavy Mladý tvorca 2023 navštívila našu školu delegácia pod vedením podpredsedníčky Nitrianskeho samosprávneho kraja Mgr. Martiny Holečkovej a pod vedením RNDr. Jana Brížďalu, radního pre školstvo, mládež, telovýchovu z partnerského Kraja Vysočina.

• VYHODNOCOVACIA PORADA za školský rok 2022/2023

• Dňa 29.06.2023 sa uskutočnila vyhodnocovacie porada pedagogických a odborných zamestnancov SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1, Nové Zámky za školský rok 2022/2023.  Predsedovia jednotlivých predmetových komisií zhodnotili dosiahnuté  výchovno-vzdelávacie výsledky vo svojich komisiách, vyhodnotili prácu členov predmetovej komisie, podali návrhy do budúceho školského roka. Svoju činnosť rekapitulovala výchovná poradkyňa a sociálna pedagogička.