• Beh olympijského dňa

• Dňa 19.06.2024 sa žiaci našej školy zúčastnili už 21. ročníka Behu olympijského dňa mesta Nové Zámky, ktorý z poverenia mesta Nové Zámky usporiadal Atletický klub Nové Zámky v spolupráci s Olympijským klubom okresu Nové Zámky. Súťaž sa konala na zmodernizovanom atletickom štadióne na Sihoti pod záštitou primátora Mesta Nové Zámky.
          • Svetový deň darcov krvi 2024

• Už 20 rokov si 14. júna pripomíname Svetový deň darcov krvi, ktorý vyhlasuje Svetová zdravotnícka organizácia. Tento deň je venovaný zvýšeniu povedomia o dôležitosti bezpečnej krvi a krvných produktov a tiež prejaveniu vďaky dobrovoľným darcom krvi.
          • Odborná exkurzia v závode Volkswagen Slovakia, a. s. , Bratislava

• Dňa 10.6.2024 sa študenti SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1, Nové Zámky -  I.B a II.B študijného odboru prevádzka a ekonomika dopravy  II.B študijného odbor kozmetik zúčastnili odbornej exkurzie v závode Volkswagen Slovakia, a. s. , Bratislava.
          • Župná kalokagatia – Mladý záchranár

• Aj tento školský rok sa naša škola zúčastnila obvodného kola  už 16. ročníka súťaže Župná kalokagatia – Mladý záchranár „O pohár predsedu NSK“, ktorú dňa 29.05.2024 usporiadal Nitriansky samosprávny kraj v priestoroch Strednej odbornej školy stavebnej  v Nových Zámkoch.

• Učíme sa rozdávať radosť

• Dňa 30. mája 2024 Súkromná spojená škola Pod kopcom v Nových Zámkoch,  ktorá zabezpečujeme výchovu a vzdelávanie pre žiakov s mentálnym postihnutím, pre žiakov s viacnásobným postihnutím a pre žiakov s autizmom  zorganizovala  akciu pod názvom “Deň radosti“.
          • Rozlúčka v slávnostnom šate

• Dňa 17.05.2024 sa v kultúrnom dome Kovak v Nových Zámkoch  uskutočnila rozlúčková slávnosť žiakov SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1, Nové Zámky tried 4.A, 4.B, 4.C, 2AN študijných odborov grafik digitálnych médií, autotronik, prevádzka a ekonomika dopravy kozmetik a podnikanie v remeslách a službách.

• Odborná exkurzia v Prahe

• Tohtoročný deň víťazstva nad fašizmom sme oslávili v metropole Českej republiky v Prahe medzi budovami dýchajúcimi históriou.
          • Prezentácia projektu eFUEL na ZŠ Imeľ

• Dňa 23.5.2024 žiaci Oliver JANEGA (1.B) a Ján Daniel PELTZNER (1.D) prezentovali študijné odbory a svoj úspešný projekt eFUEL pre žiakov ZŠ Imeľ. Akcia bola zorganizovaná na podnet pána riaditeľa ZŠ.
          • Odborná exkurzia  DUSLO a. s. Šaľa
            • Odborná exkurzia DUSLO a. s. Šaľa

• Environmentálna výchova je samozrejmou súčasťou vyučovacieho procesu i v našej škole. Preto sme sa  26. apríla 2024 so žiakmi I.B a II.B študijných odborov zúčastnili odbornej exkurzie v chemickom závode Duslo a. s. Šaľa.

• Strieborná medaila z celoslovenského kola ŠVOČ

• Dňa 30.apríla 2024 sa na Fakulte techniky Technickej univerzity vo Zvolene, konal 23. ročník Študentská vedeckej a odbornej činnosti. Vyhlásené boli celoslovenské súťažné sekcie Výrobná technika a ekotechnika a Stredné školy.

• Deň grafiky 2024

• V piatok 26. apríla 2024 sa na našej škole uskutočnil 1. ročník Dňa grafiky, ktorého sa zúčastnili všetci žiaci z odborov grafik digitálnych médií a polygraf-grafik v doprovode svojich majstrov OV a učiteľov odborných grafických predmetov.
          • Deň Zeme 2024

• Aj naša Zem má svoj sviatok a každoročne si ho pripomíname 22. apríla. Mottom tohtoročného sviatku Dňa Zeme 2024 je: „Zem verzus plasty, ktorým sa poukazuje na škodlivosť plastov a snahou je zvýšiť povedomie o ich negatívnom vplyve na životné prostredie.