• VEĽKÁ NOC - EASTER na hodinách anglického jazyka

• 14.04.2023 08:39
          • Veľká noc je najväčším kresťanským sviatkom, jej oslavy sú spojené aj s pohanskými rituálmi vítania jari a oslavami hojnosti, úrody a zdravia. Pre veriacich je najväčším sviatkom v roku, menej veriaci ju považujú za milý sviatok jari so všetkými jej atribútmi a pre ostatných je voľnom, počas ktorého je najlepšie odísť z domu čo najďalej.
          • BARISTA Junior 2023

• 05.04.2023 14:05
          • Dňa 22.3.2023 sa v  priestoroch SOŠ hotelových služieb a obchodu v Nových Zámkoch konal 13. ročník majstrovstiev Slovenska v príprave kávy BARISTA JUNIOR 2023. Tejto súťaže sa zúčastnilo 23 nádejných baristov stredných škôl z celého Slovenska a medzi nimi aj naša žiačka 1. ročníka odboru čašník – servírka Simona Mirgová. Odborným garantom súťaže bol profesionálny barista Stanislav Cibuľa.
          • Naša grafička úspešná na súťaži 3D TLAČ

• 27.03.2023 09:13
          • Žilinská univerzita, fakulta riadenia a informatiky vyhlásila v mesiaci marec súťaž pre nadaných  stredoškolákov, ktorých zaujíma 3D tlač. Súťaž prebiehala formou riešenia zaujímavých úloh, ktoré boli zverejňované online v prostredí MS Teams.
          • Valentínska kvapka krvi

• 24.03.2023 07:49
          • Dňa 02. marca 2023 sme v rámci kampane „Valentínska kvapka krvi“ navštívili so žiakmi našej školy NTS v Nových Zámkoch.
          • Súťaž Expert Geniality Show

• 06.03.2023 11:30
          • Súťaž Expert Geniality Show je celoslovenská vedomostná súťaž, v ktorej žiaci môžu predviesť svoje vedomosti, schopnosť čítať s porozumením, logické myslenie a správny úsudok. Súťaž má päť súťažných tém, z ktorých si žiaci môžu vybrať dve a preveriť si znalosti zo zvolených oblastí.